Raporte – 2013

TypeFile NameDate ModifiedSize

pdf
Raporti I Punes Ne ZPD per Vitin 2013 8:06 am 02/14/20171.6M

doc
Raporti Vjetor I ZPD Se per KGJK Dhe KPK 2013 12:23 pm 02/04/20165.6M

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *